Ювелірні прикраси Злато – аксесуари, які здатні змінити враження від вашого образу

Підвіс
Зміст

Аксесуари, то такі елементи, які використовуються для доповнення основного наряду. Експерти стилісти радять дуже ретельно підбирати саме аксесуари бо вони здатні навіть нудний лук зробити стильним, а от навіть дуже красивий образ зіпсувати теж здатні (якщо підібрані некоректно). Те саме можна сказати і про прикраси.

прикраси ювелірні

Причому мова йде не про біжутерію, її взагалі треба носити тільки до визначеного віку. Мова про ювелірні прикраси, які пасують всім, актуальні завжди і всюди при умові, що ви їх правильно підібрати і поєднали. А для цього треба знати правила ювелірного етикету. Хоча, всі ці «золоті» правила знають тільки експерти, ювеліри і ще консультанти Злато, а пересічним покупцям достатньо пам’ятати три основні правила  і керуватися саме ними як при купівлі ювелірних прикрас так і при носінні. В результаті ви закріпите за собою репутацію людини стильної зі смаком.

Ювелірні прикраси – 3 «золотих правила» вибору і комбінацій

Отже, ювелірні прикраси представлені на всі смаки та бюджети. А це значить, що в колекціях ювелірних брендів доступні коштовності з золота та срібла, платини, з дорогоцінними каменями чи без. Варіантів безліч. Та для того щоб завжди виглядати стильно і модно, треба постійно згадувати про:

  1. Правило «гармонії»;
  2. Правил «міри»;
  3. Правило «ситуації».

Щодо гармонії.. якщо еклектика в плані стилів та фасонів допускається, то от поєднання в одному ювелірному ансамблі золота і срібла ні. Мода не жалує такі мікси. Навіть експерти радять зберігати окремо золоті прикраси і окремо срібні (не змішуючи). Існує в цьому правилі і виключення – це срібні ювелірні прикраси, вкриті позолотою, їх відрізнити від золотих візуально навряд чи хтось зможе, тому вони доречні навіть в ансамблях з голда. Також бажано що метали співпадали не тільки по виду, а і по кольору. Якщо прикраси в червоному голді, то в червоному, а в білому – то всі в білому. Виключення – тільки готові коштовності виконані шляхом поєднання різних сплавів. Те саме стосується і срібла. Срібло з родієм – то срібло з родієм. Срібло з позолотою значить поєднуємо з аналогічним матеріалом або з золотом. Срібло з чорнінням до срібла з чорнінням.

Правило «міри» говорить, що навіть якщо всі ваші прикраси досконалі, неперевершені, ексклюзивні і варті уваги, не треба всі їх носити одночасно. Це ж не конкурс на величину ювелірної скрині… якщо забагато прикрас, ви перетворюєтеся на ялинку ще і новорічну… а це вже далеко не модно і не стильно. Також сучасна мода не дуже схвалює «ювелірні гіпермаркети», одягнені на одну людину. Що мається на увазі? Готові набори, які складаються з:

  • Сережок;
  • Кольє;
  • Браслету;
  • Каблучки.

Такі ансамблі або доречні ну до дуже вечірнього образу або взагалі краще їх залишити в минулому,  поки мода на них знову не повернеться.

А ще експерти Zlato, коли мова про ювелірні прикраси, радять пам’ятати про правило ситуації. Тобто розкішні прикраси треба поєднувати з аналогічними розкішними луками (вечірніми), а лаконічні і прості – з нарядами в стилі спорт шик, кежуал, класика чи модерн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *