Пластикові вікна: розвінчуємо популярні міфи

Зміст

Використання пластикових вікон у житлових і нежитлових приміщеннях вже є стандартом, адже вони мають багато переваг. Але при цьому є чимало міфів щодо таких виробів. Ми розвіємо найпопулярніші з них.

Міф 1: пластикові вікна шкідливі для здоров’я

Є така думка, що пластикові вироби здатні виділяти шкідливі речовини, які провокують виникнення алергії чи інші негативні впливи на організм. Насправді це не так, адже сучасні моделі таких ефектів не мають, виробництво їх відбувається відповідно до стандартів. Кожен профіль має сертифікати якості та безпечності. Крім того, якщо ви вирішуєте купити пластикові вікна з заводу (наприклад, тут: https://niks-m.com/ua/vikna/), то можете бути на 100% впевнені, що отримаєте якісні та безпечні вироби. Контроль за цим дуже чіткий.

Міф 2: пластикові вікна не пропускають повітря

Цілком логічно, що цей міф виник через те, що конструкціям притаманна герметичність. Мовляв, через це вони не дають приміщенню «дихати». Дійсно, вікна забезпечують захист кімнати від сторонніх звуків, запахів, холоду. Але для того, щоб уникнути ефекту затхлості, передбачені численні системи мікропровітрювання. У такий спосіб досягається постійне надходження свіжого повітря. Крім того, завдяки використанню різних варіантів фурнітури можна додатково провітрювати приміщення, що даватиме змогу підтримувати комфортний мікроклімат.

Міф 3: пластикові вікна дуже дорогі

Дійсно, одночасна заміна всіх вікон у квартирі чи будинку обійдеться дорого. Однак можна дещо зекономити чи оптимізувати витрати. Рекомендації:

  • міняти по 1-2 вікна. Це дасть поступовий ефект у плані енергоощадження, але одразу велику суму витрачати не доведеться;
  • надавати перевагу купівлі на заводі вікон — це буде відчутна економія;
  • уважно вибирати конфігурацію залежно від того, для яких приміщень призначені віконні конструкції.

Також варто розуміти, що пластикові вікна купуються не на один рік, а на десятки, тож це вигідна інвестиція у ваш комфорт та зручність.

Міф 4: пластикові вікна неекологічні

Є така думка, що виробництво цих конструкцій шкідливе для довкілля. Але сучасні технології оптимізації дають змогу переробляти пластик, що, навпаки, є більш екологічним рішенням. Крім того, пластикові вікна сприяють енергоощадженню в оселях, тому це загалом має позитивний вплив на екологію.

Міф 5: пластикові вікна не можна встановлювати в старих будинках, квартирах

Це абсолютно не так, конструкції виготовляються під розміри віконного отвору, з урахуванням всіх особливостей та побажань замовника. Отже, підібрати профіль та кількість камер, а також інші характеристики вдасться до будь-якого об’єкта, причому незалежно від року його побудови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *