Сварки – це не ознака поганих стосунків. Вони є природною частиною будь-якої близькості. Тому дуже важливим є не уникати конфліктів, а вчитися правильно їх проживати.
Конфлікт бажань
Будь-яке бажання, зокрема, інтимного характеру, може розбитися о проблеми з потенцією. На жаль, від неї не застраховані й досить молоді чоловіки, адже статеве безсилля часто пов’язане не лише з віком, а й зі стресами, екологією, способом життя. У таких випадках бажання сексу з коханим конфліктує з його неспроможністю. Вирішити цей конфлікт легко можна за допомогою препаратів, які пропонують онлайн-аптеки, де серед інших лікарських засобів варто купити таблетки Дапоксетин https://potency.com.ua/ua/dapoksetin, які допоможуть у його розв’язанні.
Пролонгуюча дія Дапоксетину зробить статевий акт справжньою насолодою для обох партнерів, адже він стане довгим і чуттєвим, а сім’явипорскування відтягнеться на тривалий час, що додасть приємного очікування апогею сексу. При цьому ерекція не слабшатиме протягом всього часу статевого акту, а оргазм буде насиченим та яскравим.
Чого не варто робити під час конфлікту?
На жаль, багато пар під час конфлікту не можуть стримувати свої емоції і наносять один одному образи, які надовго залишаються на серці. Але цього можна уникнути, якщо чітко дотримуватися нескладних правил:
- Не переходьте на особистості. «Ти завжди…», «Ти ніколи…» – подібні фрази нищать довіру між партнерами.
- Не мовчіть у відповідь. Ігнорування – це форма покарання, а не вирішення проблеми. Але відповідайте стримано й по суті, а не образами й доріканнями.
- Не знецінюйте емоції партнера. Говорячи йому слова на кшталт «Ти перебільшуєш» або «Це дрібниця», ви можете лише поглибити розрив між вами.
Як вести конструктивну сварку?
Якщо ваш конфлікт насправді має на меті вирішення суперечливої ситуації, намагайтеся дотримуватися наступних правил:
- Говоріть від себе. Замість «Ти мене дратуєш» скажіть: «Мені важко, коли так трапляється».
- Починайте з фактів, а не оцінок. Наприклад: «Коли ти не повідомив, що запізнишся, я відчула тривогу».
- Обмежте конфлікт у часі. Довгі, виснажливі розмови часто не дають результату.
А ще обов’язково запам’ятайте, що під час суперечки, особливо, якщо відчуваєте, що емоції почали зашкалювати, краще взяти паузу. Це є не поразкою, а способом уникнення ще більших образ і негативу на адресу один одного. І золотим правилом для кожної пари мають стати обійми після сварки. Адже завжди краще завершити конфлікт тілесною або емоційною близькістю. Тоді він стане не руйнівним етапом ваших відносин, а просто невеличким непорозумінням.