Як купити золоті монети вигідно та безпечно: детальний гайд

Зміст

Золото — це той ресурс, який на сьогодні здатний захистити збереження від знецінення, диверсифікувати ваш інвестиційний портфель та в довгостроковій перспективі дати прибуток. Є варіант придбання в злитках. Крім того, активно практикується купівля золотих монет за вигідною ціною (наприклад, тут: https://ocenka-pokupka.com.ua/uk/moneti/zoloti-moneti/). У тому, як же придбати подібний товар і не прогадати, розберемося далі.

Види золотих монет

В Україні доступні декілька варіантів подібних грошей — це:

  • інвестиційні. Їх випускає Нацбанк. Є декілька популярних серій, одна з найвідоміших — «Архістратиг Михайло», яка карбується в різних номіналах, але з використанням золота 999,9-ї проби;
  • пам’ятні. Це екземпляри, які також можуть випускатися з золота найвищої проби, однак вони мають серії, які об’єднані однією тематикою. Крім того, доступні численні екземпляри з меншим вмістом золота;
  • іноземні. Такі теж доступні для купівлі, вони є різних років випуску, тож можна підібрати саме той екземпляр, який якнайкраще доповнить вашу колекцію.

Дізнатись вартість золотих монет України можна за посиланням, придбати їх — це зручно й вигідно.

Де та як купити золоті монети

Багатьох цікавить, де та як придбати золоті монети. У новачків може виникати з цього приводу доволі багато питань. Можна впевнено сказати, що надійніше за все це робити в банку, особливо якщо зупинили свій вибір на інвестиційних монетах. Хоча тут є певні складнощі. Річ у тому, що продаж у такий спосіб можливий лише при особистій присутності, а це може бути проблематично.

Тому більшість майбутніх колекціонерів вважають за краще звертатися на спеціалізовані сайти. Це дійсно відмінне рішення, якщо шукаєте різні золоті монети. В одному місці зібрано все, що лишень може знадобитися нумізмату. Тут ви зможете придбати поповнення для своєї колекції.

Тепер варто розібратися в питанні, як же вибирати самого продавця. Насамперед зважайте на його репутацію та досвід роботи. Це важливо, у колі колекціонерів зможете дізнатись більш детальну інформацію практично про будь-який тематичний сайт.

Далі варто перевірити, чи надаються підтвердження вартості та документи, які засвідчують дані про монету. Для інвестиційних це має бути спеціальна книжечка, у якій зазначається інформація щодо характеристик: ваги, розмірів, дати випуску тощо.

Наступний момент — порівняйте вартість у різних продавців. Також варто дізнатися про можливість повернення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *